Kluby

Drodzy Rodzice,
informujemy, że od 1 września 2021 roku otwieramy Kluby Dziecięce. Miejsca w Klubach przeznaczone są dla dzieci rodziców bezrobotnych oraz biernych zawodowo. Miejsca dostępne dla dzieci, które ukończyły 1 rok życia. W dniu 2 sierpnia rozpoczęła się rekrutacja ciągła uzupełniająca na wolne miejsca w ramach projektu. Serdecznie zapraszamy.
Dokumenty do wypełnienia
https://zespolzlobkow.szczecin.pl/.../20200708202446...
Wniosek elektroniczny o przyjęcie dziecka do klubu (tylko dla osób, które nigdy nie wypełniały wniosku)
https://nabor.pcss.pl/szczecin/zlobek

Kluby dziecięce zlokalizowane są w centrum Szczecina, każdy przeznaczony dla 25 dzieci w wieku od 1 roku życia do 3 lat. Planowane uruchomienie klubów jest na wrzesień 2021 roku.


W klubach dziecięcych zapewniamy  dzieciom zajęcia opiekuńcze, wychowawcze, edukacyjne oraz pielęgnacyjne. Wspomagamy i  stymulujemy rozwój małego dziecka z indywidualnym podejściem do potrzeb podopiecznego, również  w przypadku dziecka z niepełnosprawnością.  Prowadzimy wszechstronne zajęcia dostosowane do wieku.
Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz personel pomocniczy. Wyżywienie realizowane jest w postaci cateringu dostarczanego przez zewnętrzną firmę cateringową.
Kluby funkcjonują od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 17, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

  • Klub dziecięcy nr 1,  ul. Piłsudskiego 14/2   
  • Klub dziecięcy nr 2,  ul. Łokietka 33/1
  • Klub dziecięcy nr 3,  ul. Mazurska 31/5
  • Klub dziecięcy nr 4,  al. Wojska Polskiego 46/U5-U7